Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Eliminacje gminne konkursu „Jedz zdrowo i kolorowo”

PROTOKÓŁ

z eliminacji gminnych powiatowego konkursu „Jedz zdrowo i kolorowo”

 

W dniu 12 lutego 2020 roku w Bibliotece Publicznej w Mońkach odbyły się gminne eliminacje powiatowego konkursu „Jedz zdrowo i kolorowo”.
Na konkurs wpłynęło ogółem 78 prac.

W kategorii:

I - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5) - 18 prac

II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych - 7 prac

III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych - 43 prace

IV - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych - 10 prac

V - uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych - brak prac

Komisja oceniła prace uczestników powiatowego konkursu „Jedz zdrowo i kolorowo” na etapie gminnym w czterech kategoriach wiekowych:

I - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych

III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych

IV - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

Przy ocenie prac Komisja wzięła pod uwagę:

*samodzielność wykonanej pracy, *walory artystyczne i estetyczne pracy, *ciekawą interpretację proponowanej tematyki.


Komisja wytypowała na eliminacje powiatowe 20 prac, po 5 prac z czterech kategorii.

Kategoria I - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

1. Michał Małyszko, lat 5 - Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

2. Filip Amonowicz, lat 5 - Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

3. Hanna Zdunek, lat 4 - Przedszkole w Boguszewie

4. Miłosz Olechno, lat 5 - Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

5. Damian Zabielski, lat 5 - Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

Kategoria II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych

1. Gabriela Radzajewska, klasa I a - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

2. Maja Choma, klasa I - Szkoła Podstawowa w Boguszewie

3. Lena Kamińska, klasa I - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

4. Lena Niebrzydowska, klasa I a - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

5. Eliza Olechno, 6-latki „A” klasa 0 - Przedszkole w Mońkach

Kategoria III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych

1. Paweł Krystochowicz, klasa III b - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

2. Dominika Wasilewska, klasa III a - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

3. Kacper Snarski, klasa II c - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

4. Aleksandra Tyszkiewicz, klasa III a - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

5. Wiktoria Sobolewska, klasa III c - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

Kategoria IV - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

1. Kacper Sienkiewicz, klasa V - Szkoła Podstawowa w Boguszewie

2. Emilia Olechno, klasa V - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mońkach

3. Łukasz Grochowski, klasa IV a - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

4. Zuzanna Chojnowska, klasa VI - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

5. Anna Pawelska, klasa VI - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.

 

 

Kategoria I - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

Kategoria II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych

Kategoria III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych

Kategoria IV - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org