Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Konkurs plastyczny

Biblioteka Publiczna w Mońkach pełniąca funkcję Biblioteki Powiatowej ogłasza konkurs plastyczny pod nazwą „Duszki, stworki i potworki”. Czas trwania konkursu: Grudzień 2015 - Marzec 2016.

Konkurs skierowany jest do dzieci z powiatu monieckiego. Ustalono następujące kategorie wiekowe:
I - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)
II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych
III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych
IV - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

Zadania uczestników konkursu:
Kategorie I-III 
Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie na kartce z bloku formatu A4 pracy plastycznej przedstawiającej duszka, stworka czy potworka. Technika pracy płaska, dowolna. Praca musi być wykonana samodzielnie. Każdy uczestnik wykonuje jedną pracę. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia udziału w konkursie. Karty są dostępne w bibliotece. Swoje prace należy złożyć w Bibliotece Publicznej w Mońkach w terminie do 29 lutego 2016 roku. 
Kategoria IV 
Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie na kartce z bloku formatu A4 pracy plastycznej przedstawiającej duszka, stworka czy potworka. Technika pracy płaska, dowolna. Uczestnicy tej grupy mogą też wykonać pracę plastyczną przestrzenną przedstawiającą duszka, stworka, czy potworka. Materiały użyte do wykonania pracy do wyboru uczestnika konkursu (np. modelina, gips, masa solna, plastelina, tkanina, papier itp.) Każdy uczestnik wykonuje samodzielnie jedną pracę. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia. Karty są dostępne w bibliotece. Swoje prace należy złożyć w Bibliotece Publicznej w Mońkach w terminie do 29 lutego 2016 roku. 
Zapraszamy.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org