Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Kurs na języki obce

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie językowym, prowadzonym w trybie on-line. Kurs obejmuje 5 języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański oraz włoski. Skierowany jest zarówno do dzieci jak i osób dorosłych.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie językowym?

* Dopasowujesz kurs do swoich potrzeb

Wybierasz poziom nauczania bez ograniczeń, realizujesz kurs krok po kroku lub według indywidualnego planu!

* Uczysz się kiedy i gdzie chcesz

Uczysz się o dowolnej porze dnia i w wybranym przez siebie miejscu - wykonujesz kurs w aplikacji na telefonie lub w przeglądarce swojego komputera.

* Wzbogacasz swoje słownictwo

Nauka słówek z Lerni staje się niezwykle prosta z modułem powtórek. Uczysz się najpotrzebniejszych słów i zwrotów, ćwiczysz ich pisownie i wymowę.

* Kontrolujesz swoje postępy

Możesz sprawdzić swoje postępy w statystykach, a system punktacji, rankingów i odznak pomaga Ci zmotywować się do systematycznej nauki.

* Zanurzarz się w języku

Dzięki autorskiej metodzie nauczania zanurzasz się w języku - słuchasz, mówisz, czytasz, co sprawia, że uczysz się szybciej i trwale!

* Możesz zdobyć certyfikat

Po ukończeniu wybranego poziomu nauki otrzymujesz certyfikat potwierdzający odbycie kursu i Twoje umiejętności językowe.

 

Aby odebrać kurs na języki obce, odwiedź naszą bibliotekę. Do założenia konta będziemy potrzebowali jedynie Twój adres e-mail.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org