Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

85 716 27 43

O finansach w bibliotece

W dniach 12.06.2018-28.06.2018r. odbyły się w bibliotece  publicznej warsztaty. Były one skierowane do osób po 50. roku życia. Składały się z pięciu spotkań, podczas których uczestnicy odkrywali tajniki wiedzy ekonomicznej pod kierunkiem bibliotekarek i zaprzyjaźnionego wolontariusza. Dowiedzieli się między innymi jak racjonalnie planować wydatki, w jaki sposób bezpiecznie robić zakupy przez Internet, jak posługiwać się e-kontem i na co zwrócić uwagę biorąc kredyt lub decydując się na założenie lokaty.

Biblioteka zrealizowała szkolenie dzięki udziałowi w V edycji projektu "O finansach w bibliotece", prowadzonej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt był realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Miłym  zaskoczeniem dla bibliotekarek były kwiaty i podziękowania od przedstawicieli UTW za kolejny rok wspólnej przygody. Praca z Państwem to prawdziwa przyjemność.

Wiesława Filipkowska

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org