Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

85 716 27 43

Podsumowanie konkursu „Dom moich przodków”.

W dniu 14 kwietnia 2018 roku odbyło się podsumowanie konkursu ogłoszonego przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Mońkach pod hasłem „Dom moich przodków”. Na konkurs ogółem wpłynęło 85 prac w pięciu kategoriach wiekowych. W konkursie udział wzięły dzieci oraz uczniowie z gminy: Jaświły, Knyszyn, Krypno i Mońki . Zgromadzona publiczność obejrzała spektakl wystawiony przez teatr „Pod Orzełkiem” pod tytułem „Opowieści starego kredensu” i wystawę prac uczestników konkursu.

Nagrody za swoje prace otrzymali:

Kategoria I  - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)
* Martyna Wojtkielewicz lat 4, Przedszkole w Knyszynie
* Patrycja Cybulko lat 4, Przedszkole w Knyszynie
* Lena Paniczko lat 5, Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach
Kategoria II - uczniowie klas 0-1szkół podstawowych
* Magdalena Jelska lat 6, Koło Małego Plastyka w Mońkach
* Natalia Konopko klasa I, Szkoła Podstawowa w Knyszynie
* Oskar Woźniewski klasa 0, Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach
Kategoria III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych
* Wiktoria Bujnowska klasa II, Szkoła Podstawowa w Jaświłach
* Klaudia Mróz Supińska klasa III, Koło Małego Plastyka w Mońkach
* Wiktoria Kulikowska klasa III, Szkoła Podstawowa w Kuleszach
Kategoria IV - uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych
Prace płaskie:
* Magdalena Niedzielewska klasa VI,  Szkoła Podstawowa w Knyszynie
* Wiktoria Zajkowska klasa VII a, Szkoła Podstawowa w Krypnie
* Zuzanna Frankowska klasa VI a, Szkoła Podstawowa w Knyszynie
Prace przestrzenne:
* Julia Poduch klasa V, Szkoła Podstawowa w Dolistowie
* Łukasz Koszczuk klasa V, Szkoła Podstawowa w Dolistowie
* Aleksandra Kamieńska Klasa VII, Szkoła Podstawowa w Kalinówce Kościelnej
Kategoria V – uczniowie klas II-III gimnazjum
Prace płaskie:
* Weronika Kropiewnicka klasa II b, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krypnie
* Magdalena Sosnowska klasa III c, Gimnazjum w Mońkach
* Julia Świętochowska klasa III c, Gimnazjum w Mońkach
Prace przestrzenne:
* Michał Janczyło klasa III e, Gimnazjum w Mońkach
oraz wyróżnienia za pracew kategoriach:
Kategoria I -  oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)
* Julia Grądzka lat 5, Przedszkole w Jaświłach
* Daria Popławska lat 5, Przedszkole w Knyszynie
* Tomasz Kotuk lat 4, Klub Przedszkolaka w Mikicinie
Kategoria II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych
* Wiktoria Bibińska klasa I, Szkoła Podstawowa w Knyszynie
* Mikołaj Laskowski lat 6, Koło Małego Plastyka w Mońkach
* Barbara Kotuk klasa I, Szkoła Podstawowa w Dolistowie
Kategoria III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych
* Jakub Oszczapiński klasa III, Szkoła Podstawowa w Jaświłach
* Nikola Mosiejewska klasa II, Szkoła Podstawowa w Knyszynie
* Jasmina Bartnicka klasa II, Szkoła Podstawowa w Krypnie
Kategoria IV - uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych
Prace płaskie:
* Maria Magnuszewska klasa IV c, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mońkach
* Jacek Łaniewski klasa VII, Szkoła Podstawowa w Boguszewie
* Zuzanna Torebko klasa IV, Szkoła Podstawowa w Krypnie
Prace przestrzenne:
* Wiśniewski Michał klasa IV, Szkoła Podstawowa w Jaświłach
* Marcin Kupiński klasa VI, Szkoła Podstawowa w Jaświłach
* Kinga Wasilewska klasa VII c, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach
* Jakub Żukowski klasa VII, Szkoła Podstawowa w Dolistowie
* Joanna Misarko klasa VII, Szkoła Podstawowa w Kalinówce Kościelnej
Kategoria V - uczniowie klas II-III gimnazjum
Prace płaskie:
* Weronika Klepadło klasa II d, Gimnazjum w Mońkach
* Kacper Pracki lat 14, Gimnazjum w Mońkach
* Julia Burzyńska klasa II e, Gimnazjum w Mońkach
Prace przestrzenne:
* Klaudia Olechno klasa III e,  Gimnazjum w Mońkach

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za zainteresowanie konkursem, opiekunom za mobilizację do pracy i pomoc organizacyjną.
Zwycięzcom gratulujemy.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org