Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

85 716 27 43

Podsumowanie konkursu "Gry i zabawy naszych rodziców i dziadków"

W dniu 25 marca 2017 roku odbyło się podsumowanie konkursu ogłoszonego przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Mońkach pod hasłem „Gry i zabawy naszych rodziców i dziadków ”. Na konkurs wpłynęło 88 prac w pięciu kategoriach wiekowych. Zgromadzona publiczność obejrzała spektakl "Piękna i Bestia" ze Studia Teatralnego Krak-Art.

W konkursie udział wzięły dzieci oraz uczniowie z gminy:

Jasionówka, Jaświły, Knyszyn, Krypno i Mońki. Nagrody za swoje prace otrzymali:

Kategoria I  - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

*Głódź Maria lat 5 , Koło Małego Plastyka w Mońkach

*Olechno Eliza lat 3, Przedszkole w Mońkach

*Grygielko Julia lat 5,  Klub Przedszkolaka w Mikicinie

Kategoria II - uczniowie klas 0-1 szkół podstawowych

*Kobeszko Karol klasa I b Szkoła Podstawowa w Krypnie

*Świszulska-Polińska Martyna klasa „0” Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce

*Wagner Katarzyna klasa I b Szkoła Podstawowa w Krypnie

*Klim Klaudia klasa „0” Zespół Szkół w Jaświłach

Kategoria III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych

*Smolińska Julia klasa III b Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce

*Rutkowska Maja klasa II a  Zespół Szkół w Jaświłach

*Markowska Izabela klasa III Szkoła Podstawowa w Długołęce

*Kobeszko Ewa klasa III b Szkoła Podstawowa w Krypnie

Kategoria IV - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

*Olechno Emilia klasa IV a Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach

Kategoria V – uczniowie klas I-III gimnazjum

* Świerzbińska Ewelina klasa III a Gimnazjum w Mońkach

* Wiszowata Zuzanna    klasa III a Gimnazjum w Mońkach

* Parzych Adrianna        klasa III a Gimnazjum w Mońkach 

oraz wyróżnienia:

Kategoria I -  oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

*Klepacka Weronika lat 4, Przedszkole w Knyszynie 

*Ostrowski Hubert lat 5, Klub Przedszkolaka w Mikicinie

*Dziekońska Weronika lat 5, Klub Przedszkolaka w Mikicinie 

Kategoria II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych

*Popławska Zuzanna klasa „0” Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce

*Snarska Emilia klasa „0” Przedszkole w Knyszynie

*Romanowska Barbara Koło Małego Plastyka w Mońkach

*Popławska Zofia klasa I b Szkoła Podstawowa w Krypnie

*Zajkowski Szymon klasa I Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce

Kategoria III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych

*Prymas Urszula Aleksandra klasa III a Szkoła Podstawowa w Jasionówce

*Łaszcz Emilia klasa III a Zespól Szkół w Jaświłach

*Wiszniewska Julia klasa III a Szkoła Podstawowa w Krypnie

*Bełza Lidia klasa II Szkoła Podstawowa w Jasionówce

*Moniuszko Zuzanna klasa II a Zespół Szkół w Jaświłach

Kategoria IV - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

*Szaciłowski Artur Koło Małego Plastyka w Mońkach

*Wasilewska Kinga klasa VI c Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach

*Siuchno Łukasz Koło Małego Plastyka w Mońkach

Kategoria V - uczniowie klas I-III gimnazjum

* Rafałowska Julia   klasa III a Gimnazjum w Mońkach

* Milewska Anna     klasa III a Gimnazjum w Mońkach

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za zainteresowanie konkursem, opiekunom za mobilizację do pracy i pomoc organizacyjną. Zwycięzcom gratulujemy.

Instruktor-Helena Wasilewska

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org