Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

85 716 27 43

Zajęcia biblioteczne- "Kotek"

 14 listopada 2017 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach odbyły się drugie zajęcia z cyklu „Zróbmy to razem”. Bohaterem tego spotkania był samotny, zagubiony kotek – pasażer bez biletu. Na początku spotkania dzieci poznały przygody kotka opisane przez białostocką pisarkę Katarzynę Janowicz-Timofiejew w książce pod tytułem „Kotek w autobusie”. Następnie, z kolorowego papieru oraz gazet, przy pomocy swoich mam obecnych na zajęciach, wykonały wizerunek kotka.

Cykl spotkań „Zróbmy to razem” nakierowany jest na wyzwolenie dziecięcej kreatywności oraz popularyzację książki i biblioteki wśród najmłodszych. Jego adresatami są dzieci w wieku przedszkolnym, które wspólnie ze swoimi rodzicami wykonywać będą w bibliotece prace plastyczne inspirowane utworami literackimi. Zajęcia organizowane są we wtorki w godzinach 17:00 – 19:00.

Na kolejne zajęcia zapraszamy 21 listopada 2017 roku. Ze względu na warunki lokalowe udział dziecka w zajęciach należy wcześniej zgłosić w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży – Tel. 85 716 2743.

Barbara Kuprel

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org