Rozstrzygnięcie konkursu “Literacka kartka świąteczna”

Konkurs pt. LITERACKA KARTKA ŚWIĄTECZNA rozstrzygnięty!

Cieszymy się, że konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, łącznie zgłoszono 168 prac!

Komisja w składzie Katarzyna Gutowska – instruktor plastyczny w Monieckim Ośrodku Kultury; Helena Wasilewska – instruktor ds. realizacji zadań biblioteki powiatowej w Bibliotece Publicznej w Mońkach; Wiesława Filipkowska – dyrektor Biblioteki Publicznej w Mońkach oceniając prace wzięła pod uwagę m.in. kreatywność, samodzielność, innowacyjność.

Ostatecznie zdecydowano przydzielić następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I:

– Józefina Kozak, Przedszkole Bajeczka w Mońkach, kl. 0 – nagroda;
– Zuzanna Stanisławczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, kl. I – nagroda;
– Maria Kucharczuk, Szkoła Podstawowa w Dolistowie Starym, kl. I – nagroda;
– Gabriela Snarska, Szkoła Podstawowa w Dolistowie Starym, kl. 0 – nagroda;

– Jan Skibicki, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, kl. I – wyróżnienie;
– Pola Purta, Przedszkole Bajeczka w Mońkach, kl. 0 – wyróżnienie;
– Maja Skórska, Szkoła Podstawowa w Dolistowie Starym, kl. 0 – wyróżnienie.

Kategoria II:

– Hanna Woźniewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. III – nagroda;
– Mateusz Pukszta, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. III – nagroda;
– Tymon Hiero, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, kl. II – nagroda;
– Natalia Mnich, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. II  – nagroda;

– Hubert Jaworowski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. II – wyróżnienie;
– Wiktoria Urban, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. II – wyróżnienie;
–  Samanta Orzelska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. II – wyróżnienie;
– Jan Mielechowicz, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie, kl. III – wyróżnienie.

Kategoria III:

– Krzysztof Lompart, Szkoła Podstawowa w Długołęce, kl. VII – nagroda;
– Wiktoria Dec, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, kl. VII – nagroda;
– Mateusz Trzeciak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goniądzu, kl. IV – nagroda;
– Aleksandra Lewandowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goniądzu, kl. IV – nagroda;

– Zofia Lićwinko, Szkoła Podstawowa w Jaświłach, kl. IV – wyróżnienie;
– Kinga Bagińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. V – wyróżnienie;
– Julia Hryniewicka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. V – wyróżnienie.

Kategoria IV:

– Karolina Chwiećko, os. dorosła – nagroda;
– Katarzyna Lompart, os. dorosła – nagroda;
– Przemysław Sak, os. dorosła – nagroda;

– Klara Janicka, os. dorosła – wyróżnienie;
– Urszula Lićwinko, os. dorosła – wyróżnienie.

Gratulacje!

Zapraszamy osoby nagrodzone i wyróżnione do odebrania nagród. Nagrody należy odebrać w budynku Mediateki, ul. Słowackiego 4 Mońki, (w pomieszczeniu wypożyczalni książek i gier).

Przewidzieliśmy także upominki wszystkim uczestnikom, jednakże z przyczyn od nas niezależnych będziemy mogli je przekazać w późniejszym terminie, o którym poinformujemy wkrótce.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac konkursowych, która znajduje się w holu wystawienniczym Mediateki (I piętro).

Małgorzata Kulikowska
Mateusz Olechno 

Banner Content

Related Article

Godziny otwarcia

Wypożyczalnia dla dorosłych:
pn – pt – 8:00-18:00
sobota – 8:00-14:00

Oddział dla dzieci:
pn – pt – 9:00 – 17:00
sobota – 8:00-14:00

Mediateka:
pn – pt – 9:00-17:00
sobota – 8:00-14:00

Kontakt