Szkolenie bibliotekarzy powiatu monieckiego w Knyszynie

Nasi bibliotekarze wzięli dziś udział w inspirującym spotkaniu współorganizowanym przez Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz Biblioteka Publiczna w Knyszynie📚✨

Podczas szkolenia rozmawialiśmy o nowoczesnych sposobach animowania czytelnictwa z wykorzystaniem gier planszowych oraz o tym, jak tworzyć bibliotekę otwartą na potrzeby różnych grup odbiorców 💬🏛️

Spotkanie było pełne dobrych praktyk, wymiany doświadczeń i pomysłów, które z pewnością wykorzystamy w codziennej pracy.

Dodatkowym atutem była możliwość zwiedzenia nowej lokalizacji Biblioteki w Knyszynie – przestrzeni pełnej świeżości, światła i inspiracji 🔍✨

Dziękujemy za zaproszenie, rozmowy i serdeczną atmosferę ❤️

Skip to content