Nasi bibliotekarze wzięli dziś udział w inspirującym spotkaniu współorganizowanym przez Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz Biblioteka Publiczna w Knyszynie![]()
![]()
Podczas szkolenia rozmawialiśmy o nowoczesnych sposobach animowania czytelnictwa z wykorzystaniem gier planszowych oraz o tym, jak tworzyć bibliotekę otwartą na potrzeby różnych grup odbiorców ![]()
![]()
Spotkanie było pełne dobrych praktyk, wymiany doświadczeń i pomysłów, które z pewnością wykorzystamy w codziennej pracy.
Dodatkowym atutem była możliwość zwiedzenia nowej lokalizacji Biblioteki w Knyszynie – przestrzeni pełnej świeżości, światła i inspiracji ![]()
![]()
Dziękujemy za zaproszenie, rozmowy i serdeczną atmosferę ![]()


