Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Spotkanie autorskie z Katarzyną Janowicz-Timofiejew

15 maja gościem Filii Bibliotecznej w Boguszewie była Pani Katarzyna Janowicz-Timofiejew – białostocka autorka takich pozycji jak: „Azorek”, „O Antolce, co zimy nie lubiła” czy „Stara komoda ciotki Aldony”. Uczestnikami spotkania byli uczniowie przedszkola i klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Boguszewie. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem przysłuchiwały się pisarce, która  opowiedziała  o swojej pracy i odczytała fragmenty własnych książek wydanych przez wydawnictwo „Niebieska Mrówka”. Pani Katarzyna przygotowała także szereg aktywności pobudzających myślenie i wyobraźnię,  z czym dzieci poradziły sobie znakomicie, wykazując się wiedzą i pomysłowością. Interesujący przebieg spotkania i sympatyczna atmosfera sprawiły, że większość uczestników zdecydowała się na zakup książki pisarki wraz ze specjalną dedykacją.

Dzięki uprzejmości Pani Katarzyny, wiele książek jej autorstwa trafiło do naszej biblioteki, za co bardzo dziękujemy. Czytelników zapraszamy do wypożyczeń.

Mateusz Olechno

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org