Wspieramy pamięć i koncentrację

3 czerwca w Mediatece odbyły się niezwykłe warsztaty prowadzone przez Elę Półkośnik, założycielkę – Hand & Mind – warsztaty treningu pamięci dla seniorów . Warsztaty były poświęcone sztuce wspierania pamięci i koncentracji 🧠✨. Uczestnicy mieli okazję poznać proste, codzienne sposoby na poprawę zdolności zapamiętywania oraz sprawdzone triki ułatwiające zapamiętywanie imion, list i dat.

Nie zabrakło ćwiczeń z muzyką, obrazami, literaturą i wspomnieniami 🎶📖, które pobudzały kreatywność i rozwijały zdolność kojarzenia faktów. Dodatkowo, uczestnicy mogli spróbować gier poprawiających humor i angażujących umysł 🎲😄.

Warsztaty miały wyjątkową atmosferę – bez pośpiechu, bez ocen, z ogromną życzliwością i indywidualnym podejściem ❤️. Każdy mógł pracować w swoim tempie 🖼️📜.

To był dzień pełen inspiracji i praktycznych wskazówek, które pozwalają zachować sprawność umysłu na długo! 💡😊

Skip to content